SKU A1000454
Want to buy over time? See us for financing options.
Please contact our web orders team for return policy details.
Add to wishlist
Dimensions
W: 20" x H: 20" x D: 7" View Full Dimensions
  • In-Home Delivery & Setup (Local)
    Within Old Brick's standard delivery range. In-home delivery, includes setup and cleanup.
  • In-Home Delivery & Set-Up (Long Distance)
  • Curbside Delivery
    Items delivered in original packaging. Assembly may be required.
  • FREE Pickup at Henrietta, NY
    Free. Select locations. Assembly may be required.
    Ships direct to home. Assembly Required.
  • Displayed Online Only
    This product is displayed online only, but can also be ordered in a showroom.
Need Help?
Do you have questions about this product?
Chat With Us
Product Information
Description
Cotton/polyester cover
Zipper closure
Polyester fill
Imported
Spot clean only
Type Throw Pillow
Collection Theban
Dimensions
Overall Dimensions
Overall Width 20.00"
Overall Depth 7.00"
Overall Height 20.00"
Package Dimensions
Package Width 21.25"
Package Depth 21.25"
Package Height 10.00"