SKU A3000638
Please contact our web orders team for return policy details.
Dimensions
W: 30" x H: 38" x D: 30" View Full Dimensions
  • Displayed Online Only
    This product is displayed online only, but can also be ordered in a showroom.
Product Information
Description
Types Arm Chair, Wingback Chair
Collection Jemison Next-Gen Nuvella
Feature Upholstered
Dimensions
Overall Dimensions
Overall Width 30.00"
Overall Depth 29.88"
Overall Height 37.75"
Seat Width 19.88"
Seat Depth 22.00"
Seat Height 19.00"
Package Dimensions
Package Width 31.00"
Package Depth 33.88"
Package Height 32.13"